Kemanda Türk Müziği mi Batı Müziği mi ?

Keman yaylı çalgılar içerisinde en bildindik olanı, en fazla kullanılanıdır ve insan sesine en yakın olan enstümandır.İnsan sesine yakınlığıyla beraber birçok farklı müzik kültüründe kendisine önemli yerler bulmuştur.Sizde keman çalmak istiyor fakat tereddüt mü duyuyorsunuz? Bu konudaki tüm tereddütlerinizi bir kenara bırakın ve alanında uzman eğitim kadromuzla enstrüman çalmanın keyfine varın. Keman dersi İzmir olarak sizlere bu konuda en iyi eğitimi vermekteyiz. İzmir keman kursu hakkında detaylı bilgi ve kayıt için ;

Keman kursu İzmir iletişim : 0507 95 96 333

Mail : msn@erturgutsanatmerkezi.com

Türk Müziği mi Batı Müziği mi Çalmalıyım Sorunuzun Cevabı Burada

İzmir keman kursu olarak amacımız sizlere en iyi eğitimi verebilmek adına aklınıza takılan bir çok sorunun cevabını veriyoruz.Keman Çalmak her enstrümanda olduğu gibi sabır gerektiren bir iştir.

Batı Mı Türk Mü ?

Bu değerli enstrümanı çalarken hissedeceğiniz haz duygusu sizleri bambaşka dünyalara götürebilir ve ruhunuzda gezinen notaları hissedebilirsiniz.Hedefimiz sizi seçime zorlamak değil sizlerin seçimine yardımcı olmak ve üzerine bir şeyler koyabilmektir.Seçeceğiniz tarza uygun teknikler ve teoriler ile iyi keman çalmanın püf noktalarına değiniyoruz.Burada bir tarz belirlemek ve o yoldan ilerlemek tamamen sizin elinizde. Bunu yaparken ise Batı müziği keman şarkıları ve Türk müziği keman şarkıları dinleyerek hangisinin ezgileri size hitap ediyor hangisinin notaları ruhunuza işliyor görebilir ve böylelikle kendinizi keyfedebilirsiniz. Böylelikle keman çalmaya başlamak için en sağlam adımlardan birini atmış olursunuz. Unutmayın keman çalmak için gereken özellikler sadece sizin isteğiniz ve arzunuzdur!